Profesionálne grafické služby

Navrhneme a vytlačíme všetko
čo si dokážete predstaviť

Špecializujeme sa na firemnú identitu, produktovú grafiku a tlačoviny

Tvorba loga a firemnej identity

Našou snahou je vytvoriť obraz vašej spoločnosti v každom grafickom vyjadrení. Zachytiť kúsok ktorý si váš zákazník zapamätá a prostredníctvom neho si spomenie na vás.

Vizualizácia produktov a potlače

Podľa vašich predstáv, podkladov vám vyhotovíme grafický návrh želaného produktu. Návrh môže poslúžiť ako podklad pre výrobu alebo ako ukážka možností výroby.

Propagačné materiály

Pripravíme návrh na rôzne propagačné materiály, vizitky, plagáty, letáky, prospekty. Okrem návrhu a prípravy tlačových dát vám vieme zabezpečiť aj tlač.

Veľkoplošná reklama

Návrh pútavého billboardu, tabule, plachty na zábradlie, plot či most alebo polep výkladu predajne. Kladieme dôraz na čitateľnosť a jednoduchosť.

Katalógy, časopisy, knihy

Grafické spracovanie vašej publikácie, katalógu, knihy alebo časopisu podľa podkladov. Zalomenie textu spolu s grafickou úpravou (obrázky, ilustrácie).

Grafika pre web

Tvorba obrázkových bannerov, pútačov slúžiacich ako online reklama na vašom webe či v reklamnej inzercii. Patrí sem aj tvorba obrázkov pre sociálne siete.

Grafika pre životné udalosti

V živote zažívame výnimočné udalosti o ktoré sa človek chce podeliť so svojím okolím. Napríklad svadobné oznámenie, pozvánky, pohľadnice, narodeninové karty.

Individuálne kalendáre

Možnosť špecifikovať si vlastný kalendár od rozmerov, farieb až po výber vlastných obrázkov, fotiek alebo textov. Spolu s návrhom zabezpečíme aj tlač kalendárov.

Grafika pre web

Tvorba obrázkových bannerov, pútačov slúžiacich ako online reklama na vašom webe či v reklamnej inzercii. Patrí sem aj tvorba obrázkov pre sociálne siete.

Nezáväzná cenová ponuka