Reakcie klientov2018-09-19T13:53:16+00:00

Reakcie klientov

Slovenská chránená dielňa, je skutočná a veľká chránená dielňa. Sú veľmi flexibilný,všestranný a spoľahlivý.

Milan Janeček, production manager Wiktor Leo Burnett

Velmi si to cenim a vazim si Vas za to. Dnes uz to zial nieje vzdy tak. Pre nas ma dane slovo rovnaku vahu ako zmluva a tesim sa, ze u Vas je to rovnako.:-))

(Odpoveď od nášho partnera keď sme robili niečo pre jeho klienta a sami sme upozornili partnera aby nezabudol opäť osloviť svojho klienta)

Beata Autratova, autrata.sk
… práve nám dorazili tie Vaše koláčiky, vyzerá to nádherne! Dva roky som sa snažila presadiť, aby peniaze išli nejakej chránenej dielni a nie na pokuty, hlavne, keď po zmene príslušného zákona to už pre firmy nebolo ani nevýhodné ani zložité. Som rada, že s príchodom novej kolegyne sa to pohlo, veľmi sa tešíme a určite sa budú aj kolegovia, keď im to zajtra porozdávame Veľa úspechov prajem a štťastia a všetkého vo Vašej práci
Martina K.

Pani Kubánová, pán Kopún,
taktiež by som sa rada pridala k poďakovaniu za skutočne promptné a profesionálne vybavenie našich objednávok. Reklamné predmety mali obrovský úspech, všetkým sa páčili. S Vašimi službami sme nadmieru spokojní a určite vyhľadáme spoluprácu s Vami aj v budúcnosti (dúfajme, že za menej “extrémnych” podmienok :-)). Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa úspechov!
S pozdravom Katarina

Katarína D., swissre.com

Aranžmá a veľká váza, ktoré ste nám  v minulosti robili, sú veľmi vkusné a skrášľujú nám prostredie.

spoločnosť SEISA

Zákazníkom vieme spraviť aj netradičné zákazky

Pozdravujem. Pan kopun zasielam Vam fotografie zakazky ktoru som si nechal u vas robit. Mozno casom malinke doladenia ale za mna maximalna spokojnost a teda urcite vidim do buducna dalsiu spolupracu, tak isto nove veci.

Kristián A.